Доступність посилання

ТОП новини

Представництво ЄС в Україні засудило напад на майно антикорупційного активіста у Дніпрі


Представництво Європейського Союзу в Україні 19 грудня поширило заяву, в якій засудило напад на майно антикорупційного активіста та експерта організації «Громадський контроль» Геннадія Кириченка. У представництві ЄС вважають, що напад може бути пов’язаний із професійною діяльністю цього чоловіка.

«Ми очікуємо, що правоохоронні органи забезпечать виявлення винуватців, їх притягнення до відповідальності та встановлення міри покарання відповідно до українських законів. Ми також сподіваємося, що українська влада вживатиме необхідних заходів для запобігання будь-яким майбутнім нападам на представників громадянського суспільства, які продовжують виконувати важливу роботу у боротьбі з корупцією та сприяють реформам на місцевому рівні», – ідеться в повідомленні в мережі Facebook.

14 грудня в Дніпрі невідомі особи спалили машину антикорупційному активісту Геннадію Кириченку.

«Це не випадковість: зловмисники попередньо облили машину пальним, через що виникав величезний ризик для всього житлового будинку. Приводом для агресії став активний протест Геннадія проти будівництва автомобільних стоянок для машин, великовагових автомобілів та маршруток поруч з житловим будинком, де проживає активіст. Раніше активіст піддавався переслідуванню і звертався за цього приводу із заявою до поліції», – вказує у своїй заяві з приводу інциденту організація «Громадський контроль».

XS
SM
MD
LG