Доступність посилання

ТОП новини
20 Червень 2019, Київ 21:29

Радник США з нацбезпеки заявив, що російська «дестабілізаційна поведінка» потребує відповіді


Герберт Макмастер

Радник Білого дому з питань національної безпеки Герберт Макмастер заявив, що «дестабілізаційна поведінка» Росії потребує відповіді.

За його словами, ймовірне втручання Росії у вибори президента США в 2016 році, «безсумнівно», було загрозою національній безпеці.

«Звичайно, ми маємо протистояти дестабілізаційній поведінці Росії… Я вважаю, що Росія здійснює дуже складну кампанію підривних дій для впливу на нашу довіру до демократичних інституцій, до демократичних процесів, включно з виборами», – сказав Макмастер в інтерв’ю BBC.

«Росія хоче створити тип напруги, який підриває нашу впевненість у тому, хто ми є... Одна з найголовніших речей – відкрити завісу, і показати цю діяльність», – заявив Макмастер.

Американські спецслужби переконані, що російська влада стоїть за хакерськими атаками на сайт Демократичної партії і передвиборну команду кандидата від цієї партії Хілларі Клінтон з метою вплинути на результат виборів.

Росія, а також опонент Клінтон на виборах, теперішній президент США Дональд Трамп, неодноразово відкидали ці звинувачення.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG