Доступність посилання

ТОП новини
18 Березень 2019, Київ 23:42

Суд відправив на повторний розгляд справу щодо видачі зброї зі складів МВС під час Майдану


Апеляційний суд міста Києва відправив на повторний розгляд справу щодо чотирьох підозрюваних у видачі зброї зі складів Міністерства внутрішніх справ у ніч із 20 на 21 лютого 2014 року.

Фігурантами цієї справи є четверо осіб: троє під час Майдану були працівниками МВС, а четвертий – цивільним, колишнім спецпризначенцем. У суді четверо підсудних сказали, що вони не є винними, а дії, описані у обвинувальному акті, не відповідають дійсності.

Під час засідання захист обвинувачених наголосив, що обвинувальний акт був складений з порушенням презумпції невинуватості, Конституції України та Конвенції прав людини, оскільки містив прізвища чотирьох обвинувачених без деталей щодо вчиненого ними злочину (місця та часу, індивідуальної участі). За словами адвокатів, у проваджені йшлося про десять обвинувачених, натомість у обвинувальному акті залишилося чотири.

У свою чергу, прокурор Людмила Гетьман наголосила, що своєю ухвалою Шевченківський суд порушив розумні строки розгляду справи, а наявність у акті прізвищ екс-президента Віктора Януковича і екс-глави МВС Віталія Захарченка ніяк не впливає на розгляд суті справи.

У серпні 2017 року Шевченківський райсуд Київ вирішив повернути прокуратурі обвинувальний акт, оскільки він, як вважають у суді, складений з порушенням законодавства.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG