Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2019, Київ 14:26

Росія з залученням 40 кораблів проводить навчання в окупованому Севастополі


Фото ілюстративне

В окупованому Севастополі 28 грудня понад 40 корабельних екіпажів Чорноморського флоту Росії відпрацьовують завдання, пов’язані з підготовкою до далекого походу, застосуванням озброєння і технічних засобів. Про це повідомляє прес-служба Південного військового округу Росії, до якого Москва залічує окупований український Крим.

«Екіпажі проходять навчання з боротьби за живучість корабля під час стоянки біля пірсу, відпрацьовують прийоми протидиверсійної діяльності та протиповітряної оборони», – мовиться в повідомленні.

«Основними завданнями в 2018-му навчальному році для корабельних з’єднань Чорноморського флоту є забезпечення приймання в бойовий склад флоту нових кораблів, а також виконання завдань у складі постійного з’єднання Військово-морського флоту у Середземному морі», – зазначили у прес-службі російських військових моряків.

Після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові. У Генеральному штабі Збройних сил України називають незаконними російські військові навчання, що проводяться в анексованому Криму.

Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG