Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 08:57

2017 рік зіпсували війни, брехня і несправедливість – папа Римський


Папа Римський Франциск

Папа Римський Франциск вважає, що 2017 рік у світі у різний спосіб зіпсували війни, брехня та несправедливість. Про це він сказав у проповіді 31 грудня 2017 року в базиліці Святого Петра у Ватикані.

«Час 2017 року, даний нам Богом цілим і здоровим, ми, люди, різними способами зіпсували ділами смерті, брехнею та несправедливістю. Війни є очевидним знаком цієї абсурдної та повторюваної гордості. Але цим є також всі малі та великі напади на життя, на істину, на братерство, що спричиняють різноманітні форми загальнолюдської, суспільної та екологічної деградації. І за все це ми хочемо й повинні перед Богом, нашими браттями та нашим творінням, взяти на себе відповідальність», – сказав понтифік.

Також папа подякував батькам та педагогам, які «формують дітей та підлітків з почуттям громадянської відповідальності та етики».

25 грудня папа Римський Франциск у своєму різдвяному посланні молився за мир для України, згадуючи про дітей, «які разом зі своїми сім’ями страждають від насильства в Україні і його серйозних гуманітарних наслідків».

1 січня у світі відзначають Всесвітній день миру.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG