Доступність посилання

ТОП новини
21 Березень 2019, Київ 13:28

Після обшуків у Сімферополі нікого не затримували – активісти


Співробітники підконтрольного Кремлю «Центру з протидії екстремізму» у двох будинках кримських татар в Сімферополі у п’ятницю проводили «профілактичні розшукові заходи», нікого не затримували, повідомили в об’єднанні «Кримська солідарність» з посиланням на власників помешкань.

«За словами жителів будинків, співробітники ЦПЕ провели профілактичні розшукові заходи. Був огляд, а в документах згадується постанова Київського районного суду. Поводилися коректно (якщо сам факт їхнього візиту удоствіта можна вважати коректним). Самі нічого не чіпали. Господарі показували – співробітники ЦПЕ дивилися. Вилучили телефон і планшет», – йдеться в повідомленні об’єднання активістів у Facebook.

Згідно з повідомленням, силовики розпитували сина однієї з жінок, який їздив до Туреччини і Білорусі, про певних осіб з їхнього списку. Копію протоколу про обшук силовики не залишили.

Вранці 5 січня з’явилося повідомлення про те, що підконтрольні Росії силовики прийшли з обшуками до будинків двох кримських татарок – сестер Хатідже Кантемирової та Зари Базірової.

Після анексії Росією Криму на півострові ФСБ проводить регулярні затримання, обшуки і допити незалежних журналістів, кримськотатарських активістів, опозиційних і проукраїнських громадських діячів і представників релігійних меншин. Правозахисники називають ці дії російських силовиків політично мотивованими.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG