Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 18:43

Тіллерсон заявив, що планує лишитися на посаді держсекретаря США


Рекс Тіллерсон

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що планує залишатися на нинішній посаді протягом нинішнього року, посеред спекуляцій, що він може скоро залишити її через напружені відносини з президентом Дональдом Трампом.

Як сказав Тіллерсон в інтерв’ю американській медіакомпанії «Сі-ен-ен» 5 січня, він вважає, що для адміністрації Трампа 2017 рік був «дуже успішний», і вона нині здійснює політику, що, на його сподівання, приведе й до «дуже-дуже успішного 2018 року».

На запитання про його власні плани Тіллерсон відповів: «Я планую залишатися (на посаді) весь рік».

За його словами, Трамп не давав йому знати, що його робота на цій посаді під загрозою.

Держсекретар також прокоментував критику навколо сумнівів у психологічній придатності президента США для його посади, заявивши: «Я ніколи не ставив під сумнів його психологічну придатність. Я не маю підстав ставити її під сумнів».

На думку оглядачів, відносини Тіллерсона і Трампа протягом минулого року погіршувалися, і наприкінці року почали лунати повідомлення, що президент збирається змінити державного секретаря.

А якраз напередодні інтерв’ю вийшла друком книжка про перший рік Трампа на посаді президента США, різко критична до нього. Книжка, зокрема, змальовує поведінку американського керівника як дитинячу і порушує питання про його психологічну придатність для державної посади.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG