Доступність посилання

ТОП новини
20 Квітень 2019, Київ 19:59

Назарбаєв оголосив про плани економічного розвитку Казахстану


Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв виступив у прямому ефірі казахстанських телеканалів з економічним посланням на 2018-й і наступні роки.

«Людство вступає в епоху нової промислової революції. Сучасні технології змінюють світ, глобальні технологічні зрушення несуть в собі як нові виклики, так і можливості зростання. Це наш з вами шанс для прискореного входження в число 30 провідних країн світу», – вказав він.

Деякі аналітики очікували, що 77-річний Назарбаєв, який очолює країну з 1989 року, може оголосити про свою відставку і передачу повноважень.

Казахстанський лідер зазвичай обирає різні дати для звернень до народу, ці дати змінювалися з вересня по січень з середини 1990-х років. У 2017 році Назарбаєв виступив з промовою 31 січня.

За кілька днів до цього звернення Назарбаєв оголосив про плани делегувати деякі з широких повноважень президента парламенту та уряду, перетворивши власне керівництво на роль, яку він назвав «верховним арбітром».

Але конституційні зміни, схвалені законодавцями згодом у 2017 році, призвели лише до деяких косметичних змін у розподілі влади між президентом, урядом та парламентом.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG