Доступність посилання

ТОП новини
22 Квітень 2019, Київ 20:11

Порошенко обговорив результати роботи представників України в Тристоронній контактній групі


Зліва направо: президент України Петро Порошенко, звільнений з полону російських гібридних сил релігієзнавець Ігор Козловський та перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко, 27 грудня 2017 року

Президент України Петро Порошенко обговорив із представниками України в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі та її робочих підгрупах результати діяльності в 2017 році. Учасники визначили пріоритети й завдання на 2018 рік. Про це повідомляє 10 січня офіційний сайт голови держави.

«Вдячний за чітке відстоювання національних інтересів та професійну й самовіддану роботу заради відновлення суверенітету та територіальної цілісності України», – ідеться в повідомленні.

Тристороння контактна група в 2017 році неодноразово досягала домовленостей про перемир’я на Донбасі, але ці домовленості щоразу порушувалися. Також ТКГ закликала й далі закликає до реалізації одного з положень мінських домовленостей, які передбачають обмін утримуваними особами. Наприкінці 2017 року частковий обмін, перший за понад рік, відбувся.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG