Доступність посилання

ТОП новини

Нацрада консультується з медіа щодо відмови від артистів, які виступають у Росії – Костинський


Сергій Костинський
Сергій Костинський

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення проводить консультації з українськими медіа щодо можливого запровадження обмежень для українських артистів, які гастролюють у Росії. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив член Нацради Сергій Костинський.

За його словами, медіа готові до санкцій проти артистів, але хочуть рівних можливостей – закон, який би виконували всі.

«У нас відбуваються консультації, в тому числі з нашими медійниками, зі ЗМІ. Вони кажуть, на сьогодні ми готові відмовитися від таких артистів, ми готові вилучити їх із плей-листа, але ми хочемо рівних умов. А це може дати лише закон, який точно може обмежити: людина працює в країні-агресорі – ми її не транслюємо. Тобто зі сторони індустрії є розуміння цієї проблеми», – сказав Костинський

На його думку, зараз інформагенції акцентують увагу на видах відповідальності, які у своїй пропозиції допускає Нацрада, натомість треба провести «фахову дискусію і виробити певні алгоритми».

Костинський переконаний, що такі обмеження допоможуть розвитку українських артистів, які налаштовані патріотично.

«Такі дії будуть тільки стимулювати розвиток внутрішнього ринку і стимулювати тих людей, які співають українською мовою, які дають сучасний контент, які не розважають аудиторію Москви трошки з радянськими смаками, а яких цікавить український і європейський ринок», – вважає Сергій Костинський.

Раніше Нацрада з питань телебачення та радіомовлення запропонувала запровадити штрафи та кримінальну відповідальність за гастролі артистів в Росії.

Крім того, віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко запропонував запровадити кілька заходів щодо таких українських митців, зокрема, сплата додаткового військового збору.

XS
SM
MD
LG