Доступність посилання

ТОП новини
20 Квітень 2019, Київ 22:09

Заарештований в анексованому Криму журналіст Назімов оголосив голодування – адвокат


Олексій Назімов, архівне фото

Адвокат Олексій Ладін заявляє, що у понеділок, 15 січня, заарештований в Криму редактор кримського видання «Твоя Газета» Олексій Назімов оголосив голодування. Про це адвокат повідомив у коментарі проекту Радіо Свобода, сайту Крим.Реалії.

«Сьогодні я отримав інформацію, що Назімова привозили ознайомитися з матеріалами його справи в Алуштинський суд. В цей час він встиг повідомити одному із слухачів, які перебували в будівлі, що він з понеділка оголосив голодування », – сказав Ладін.

За його словами, про конкретні причини голодування йому поки що невідомо, але «все стане ясно під час судового засідання 18 січня».

Редактора місцевого видання «Твоя газета» Олексія Назімова і депутата російської міськради Алушти Павла Степанченко затримали 4 жовтня 2016 року за підозрою в комерційному підкупі і посередництва. За версією слідства, Назімов вимагав гроші у представника Алуштинської організації «Єдиної Росії» за нерозголошення відомостей, що ганьблять членів цієї партії. Той, однак, заявляє про політичний характер переслідувань.

Стосовно затриманих порушили кримінальну справу. Назімова раніше звинувачували за частиною 7 статті 204 Кримінального кодексу Росії (комерційний підкуп, пов’язаний з предметом вимагання предмета підкупу), а Степанченка – за частиною 2 статті 204.1 (посередництво в комерційному підкупі, вчинене групою осіб за попередньою змовою).

Згодом справу перекваліфікували за статтею 163 Кримінального кодексу Росії (вимагання).

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG