Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 11:40

Представництво: ЄС не має стосунку до відбору керівників директоратів у рамках реформи держслужби


Представництво Європейського Союзу в Україні заявляє, що ЄС не має стосунку до процедури відбору керівників директоратів до українських міністерств у рамках реформи державної служби.

«Посилаючись на нещодавню заяву Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, ми підкреслюємо, що відповідальність за якість та результат процедури відбору залишається за відповідним керівником державної служби/державним секретарем», – йдеться в заяві представництва.

У представництві наголошують, що Європейська комісія не має стосунку до схвалення окремих кандидатів.

«Звіт, на який посилається Міністерство енергетики та вугільної промисловості України і який було розроблено проектом технічної допомоги ЄС, не обов’язково відображає позицію Європейського союзу», – йдеться в заяві.

Міненерговугілля запустило конкурси із обрання державних експертів до новостворених директоратів викопних видів палива та стратегічного планування та європейської інтеграції.

«Раніше представництво ЄС в Україні у Звіті моніторингу Проекту підтримки впровадження концепції посад фахівців з питань реформ позитивно оцінило роботу Міненереговугілля при проведенні конкурсів до новостворених директоратів, які відбулися у листопаді 2017 року», – повідомили у міністерстві.

У червні 2016 року Кабмін затвердив стратегію реформування державного управління на 2016 – 2020 роки, яка, зокрема, передбачає створення посад фахівців із питань реформ у міністерствах, перегляд функцій міністерств та оптимізацію їхніх структур, впровадження системи електронного врядування.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG