Доступність посилання

ТОП новини
20 Квітень 2019, Київ 12:12

Кандидат на посаду президента Мексики заперечує підтримку Кремля


Кандидат на посаду президента Мексики від лівих сил Андрес Мануель Лопес Обрадор

Кандидат на посаду президента Мексики від лівих сил Андрес Мануель Лопес Обрадор відкинув твердження опонентів та одного з американських високопосадовців, що його кампанія може мати підтримку з боку Кремля. 18 січня він пожартував, що тепер може стати відомий як «Андрес Мануелович», і додав на тлі морського порту, нібито чекає на пійдом на поверхню наповненого золотом російського підводного човна.

Речник Хосе Антоніо Меаде, суперника Обрадора з владної Інституційної Революційної партії, 17 січня попередив про можливе втручання Росії в заплановані на липень президентські вибори з метою підтримки лівого кандидата.

У грудні 2017 року радник Білого дому з питань національної безпеки Герберт Макмастер заявив, що Кремль розпочав складну кампанію із впливу на президентські вибори в Мексиці у 2018 році. «Ми бачили, що це дійсно складні зусилля, спрямовані на поляризацію демократичних суспільств. Ви вже бачили, по суті, початкові ознаки цього в президентській кампанії в Мексиці», – сказав Макмастер.

Колишній мер столиці Мексики Мехіко Андрес Мануель Лопес Обрадор має позитивне висвітлення у спрямованих на іспаномовного глядача й читача російських державних ЗМІ, таких, як «Спутник» чи RT. Це викликало підозру серед опонентів Обрадора, що він має підтримку Кремля.

Міністр закордонних справ Мексики Луїс Відегарай заявив, що немає жодних доказів на підтримку тверджень про втручання Росії у вибори. Речник президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков також нещодавно заперечив ці звинувачення, назвавши їх «необгрунтованими».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG