Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 22:54

Гонтарева перебуває в Києві і готова відзвітувати у Раді – НБУ


Валерія Гонтарева

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева, яка у квітні минулого року заявила про свою відставку, наразі перебуває в Києві і готова відзвітувати у Верховній Раді, повідомила прес-служба Нацбанку.

«Це фотовідповідь на закиди деяких політиканів у тому, що Гонтарева перебуває за межами України. Сьогодні вона очікувала можливості виступити зі звітом у Верховній Раді й відвідала НБУ», – повідомляє прес-служба НБУ на своїй сторінці в Facebook.

Президент України Петро Порошенко 18 січня вніс до Верховної Ради проекти постанов про звільнення Валерії Гонтаревої з посади глави Національного банку України та призначення на цю посаду Якова Смолія.

Гонтарева у квітні 2017 року що подала президентові України заяву про відставку за власним бажанням, з травня 2017 року виконувачем обов’язків голови НБУ став перший заступник Гонтаревої Яків Смолій. Чутки про відставку Гонтарева з’явилися ще в лютому минулого року. Проте тоді у Національному банку України зазначили, що ця інформація не відповідає дійсності.

Гонтарєва очолювала НБУ з 2014 року. Під її керівництвом відбулося значне зменшення кількості банків у фінансовій системі України, оскільки регулятор збільшив вимоги до статутного капіталу та інших показників діяльності фінансових установ.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG