Доступність посилання

ТОП новини

США: Трамп схвалив тимчасові заходи для розблокування роботи уряду


Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп 23 січня підписав схвалений обома палатами Конгресу США законопроект, який передбачає фінансування федерального уряду до 8 лютого і покладе край зупинці його роботи, яка тривала три дні.

«Мені приємно, що демократи в Конгресі виявили здоровий глузд», – заявив Трамп під час підписання.

Сенатські демократи блокували голосування про тимчасове фінансування, щоб змусити республіканців до переговорів щодо угоди про захист від депортації близько 700 тисяч іммігрантів, які приїхали до Сполучених Штатів ще дітьми і залишилися там незаконно.

Лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл вказав, що до 8 лютого він сподівається на ухвалення спільного рішення обох партій щодо імміграції, безпеки кордонів, надання допомоги в разі стихійних лих, військового фінансування тощо.

Десятки тисяч федеральних працівників перестали здійснювати операції через відсутність фінансування 22 січня, за винятком важливих послуг, таких як операції з безпеки та оборони.

Федеральний уряд припинив виконувати низку функцій в суботу через відсутність бюджету, зокрема і тому, що республіканці і демократи в Сенаті не можуть домовитися про окремі бюджетні параметри, включаючи заходи щодо імміграції.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG