Доступність посилання

18 Квітень 2019, Київ 16:04

В агенстві з розшуку активів заявляють про недопуск у квартиру, передану судом в його управління


Житловий будинок за адресою бульвар Тараса Шевченка, 27б у Києві, куди 23 січня навідались співробітники агенства з розшуку активів

У Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, повідомили про недопущення його співробітників у квартиру, яка рішенням суду мала бути прийнята в управління відомством.

«Невідомі особи, порушуючи ухвалу суду та вимоги закону, чинять перешкоди та супротив представникам національного агентства та Головної військової прокуратури щодо виконання ухвали суду та передачі квартири в управління національному агентству», – йдеться в повідомленні.

За даними агенства, йдеться про помешкання, власником якого є ТОВ «Компанія з управління активами Ексельсіор» площею понад 200 квадратних метрів на бульварі Тараса Шевченка у Києві.

За непідтвердженою інформацією зі ЗМІ, ця квартира може бути пов’язана із колишнім міністром доходів і зборів України Олександром Клименком, який обіймав цю посаду за часів президенства Віктора Януковича. Екс-урядовець нині переховується поза межами України.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG