Доступність посилання

ТОП новини
20 Березень 2019, Київ 19:30

У Павлограді через погіршення самопочуття шпиталізували шахтаря-голодувальника


У Павлограді через погіршення самопочуття доправили до лікарні шахтаря Андрія Карпенка, який 27-й день поспіль проводив голодування в будівлі мерії. Про це повідомив Радіо Свобода голова незалежної первинної профспілкової організації «ДТЕК – Павлоградвугілля» Олексій Михайлюк.

Як зазначив Олексій Михайлюк, Андрія Карпенка машиною швидкої допомоги шпиталізували 4-ї міської лікарні, там його поклали до відділення реанімації.

«Лікарі сказали, що в нього сильна токсикація, доведеться 4-5 днів робити крапельниці, а вже потім вже переводити його на соки, пробувати давати їжу. Ми домовились, що зможемо його відвідувати, бо родичів тут у нього немає», – розповів Олексій Михайлюк.

Як повідомив Олексій Михайлюк, тепер вирішення конфлікту з компанією-роботодавцем переходить в судову площину.

Тиждень тому, 15 січня, в Києві біля офісу фінансово-промислової групи «СКМ», яка є власником «ДТЕК – Павлоградвугілля», з ініційативи незалежної профспілки підприємства провели пікет на підтримку павлоградських шахтарів – протестувальників.

Радіо Свобода звернулось до «СКМ» з інформаційним запитом і проханням прокоментувати вимоги протестувальників, але відповіді, попри обіцянку, не отримало.

У Павлограді 29 грудня 2017 року двоє шахтарів компанії «ДТЕК – Павлоградвугілля», гірничі майстри Володимир Бугайов і Андрій Карпенко оголосили голодування. Головні їхні вимоги до адміністрації «ДТЕК – Павлоградвугілля» – «припинити тиск на членів незалежної профспілки». За їхніми словами, з вересня, коли на підприємстві був створений осередок незалежної профспілки, з роботи було звільнено четверо її членів. У компанії «ДТЕК – Павлоградвугілля» заявили, що «заяви про незаконність звільнення працівників не відповідають дійсності», а звільнені працівники допускали невиконання трудових обов’язків та порушення посадових інструкцій. У компанії також заявили, що готові «до аргументованого діалогу» з шахтарями «у відповідних інстанціях».

Гірничий майстер Володимир Бугайов був шпиталізований на 15-й день акції.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG