Доступність посилання

ТОП новини

Потепління принесе в Україну опади – синоптики


Разом із потеплінням упродовж найближчих днів в Україну повернуться опади, прогнозують синоптики. Як вважають фахівці, у західних областях, де й зараз тепліше, падатиме дощ, на решті території – переважно мокрий сніг.

«Мокрий сніг, дощ та відлига. На Сході та в Центрі ще до 5 морозу. Такою буде погода 28 січня», – вказує Наталка Діденко і додає, що в суботу, 27 січня, «порухи повітря до потепління вже відчуватимуться».

«Найближчої ночі ще буде морозно, а на Сході та в Центрі аж до – 11 – 14 градусів, проте завтра вдень у більшості наших областей – 2 – 5 градусів. На Сході вдень очікується ще до – 8 – 10. А ось Захід знову буде найтеплішим, – 2 + 3 градуси, на Закарпатті до + 3 + 7 градусів», – додає фахівець.

Схожі синоптичні картини малюють західні погодні сайти, зокрема, американський wunderground.com. Згідно з цими прогнозами, тепло в Україні ставатиме із заходу на схід – у Львові плюсові позначки на термометрах фіксуватимуть уже в суботу, 27 січня, а от у Харкові чи Дніпрі температура стане близькою до нуля лише в понеділок, 29 січня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG