Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 23:22

РНБО: в Україні провели перше успішне випробування української крилатої ракети


У Раді національної безпеки і оборони заявляють про проведення успішних льотних випробувань української крилатої ракети наземного базування, яка здатна точно уражати наземні й морські цілі.

Як заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, це повністю українська розробка конструкторів державного підприємства «ДержККБ «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами ОПК України.

«Під час випробувань, які відбулись успішно, перевірялися льотні характеристики та робота систем ракети», – пояснив він.

Турчинов також додав, що «дальність дії українських крилатих ракет і їх бойове спорядження не суперечать підписаним Україною міжнародним угодам».

«Для України це дуже важлива подія, тому що після тотального роззброєння української армії відповідно до Будапештського Меморандуму, на озброєнні Збройних Сил України не залишилося жодної крилатої ракети», – наголосив секретар РНБО.

РНБО 17 січня схвалила «Основні показники Державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки». Відповідно до документа, пріоритетними напрямами держзамовлення у 2018 році має стати забезпечення Збройних сил України сучасною ракетною та бронетанковою технікою; засобами радіоелектронної боротьби, протиповітряної оборони; безпілотними авіаційними комплексами та антиснайперськими системами. За даними РНБО, у 2018 році заплановане збільшення фінансування Держоборонзамовлення до рівня 21,3 мільярдів гривень.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG