Доступність посилання

ТОП новини
20 Березень 2019, Київ 21:20

Лавров: у Росії стурбовані існуванням в Україні добровольчих батальйонів


Сергій Лавров

У Міністерстві закордонних справ Росії стурбовані існуванням в Україні добровольчих батальйонів і називають організацію «Національні дружини» «відверто неонацистською структурою». Про це заявив глава МЗС Росії Сергій Лавров.

«Є велике занепокоєння, що стаються порушення пов’язані з тим, що в Україні залишаються і «розправляють плечі», набирають сили нелегальні збройні формування, т.зв. добровольчі батальйони. Їх намагалися частково інтегрувати то в Національну гвардію, то в Збройні сили, проте вони не зникають….Буквально на днях там була створена нова радикальна, відверто неонацистська структура, яку назвали «Національний корпус» або «Національні дружині», – сказав він.

За словами Лаврова, Росію дуже турбує ця тенденція.

28 січня у Києві учасники організації «Національні дружини» склали присягу «на вірність і служіння українському народу». Понад 600 учасників організації провели ходу центром міста. Ця хода викликала обурення у соцмережах. Як заявляють у «Національному корпусі», мета діяльності громадської організації «Національні дружини» – забезпечення порядку в українських містах.

«Національні дружини» та партія «Національний корпус» є ідеологічно спорідненими та «побратимськими» організаціями, заявив Радіо Свобода речник партії Олександр Алфьоров. Він уточнив, що дружини та партія послуговуються різними інструментами, мають різне керівництво, тож «їх треба розділяти».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG