Доступність посилання

ТОП новини
19 Квітень 2019, Київ 23:32

Луценко: наступного тижня до Ради внесемо подання щодо Бакуліна


Юрій Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що наступного тижня внесе до Верховної Ради України подання про надання згоди на зняття недоторканності з народного депутата з фракції «Опозиційний блок» Євгена Бакуліна.

«На цьому етапі також заплановано подання до Верховної Ради з проханням надати дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності пана Бакуліна», – сказав він.

Луценко додав, що подання буде внесено до Ради наступного тижня.

У липні 2017 року Юрій Луценко заявляв, що прокуратура готує подання до Верховної Ради про притягнення до кримінальної відповідальності Євгена Бакуліна.

У лютому 2017 року у прокуратурі повідомили, що колишній заступник голови компанії «Нафтогаз України» Олександр Кацуба пішов на співпрацю зі слідством у справі щодо розкрадання державних коштів.

Силовики повідомляли, що колишні заступники голови правління НАК «Нафтогаз Україна» Сергій й Олександр Кацуби є фігурантами справи щодо закупівлі бурових установок.

За даними слідчих, Сергій Кацуба був куратором багатомільйонної корупційної оборудки із закупівлі бурових веж за завищеною ціною, яка відома під назвою «вишки Бойка». Перша бурова вежа для видобутку нафти й газу з шельфу Чорного моря була закуплена «Чорноморнафтогазом» у 2011 році.

Журналісти ТВі і «Дзеркала тижня» довели, що закупівля відбувалась із майже подвійною переплатою – у виробника вона коштувала 250 мільйонів доларів, тоді як Україна придбала її у підставної офшорної компанії за 400 мільйонів доларів.

Тоді «Нафтогазом» керував Євген Бакулін, а куратором закупівлі бурових веж були два брати – заступник Бакуліна Сергій Кацуба, і член правління «Чорноморнафтогазу» Олександр Кацуба.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG