Доступність посилання

ТОП новини
24 Березень 2019, Київ 08:38

Трамп: вище керівництво ФБР та Мін’юсту політизувало священний процес розслідувань


Дональд Трамп

Вище керівництво Федерального бюро розслідувань та Міністерства юстиції США «політизувало» процес розслідувань, заявив президент США Дональд Трамп у Twitter.

Таким чином він прокоментував намір Білого дому оприлюднити підготовлений республіканцями секретний меморандум про суперечливі дії ФБР під час розслідування можливих зв’язків передвиборного штабу Трампа з Росією.

«Вище керівництво та слідчі ФБР і Міністерства юстиції політизували священний процес розслідувань на користь демократів та проти республіканців – щось, що було немислимо ще нещодавно», – написав Трамп.

Меморандум може бути оприлюднений 2 лютого. Він був складений членами Комітету з розвідки Палати представників, однієї з трьох комісій Конгресу, які розслідують ймовірне втручання Росії у вибори 2016 року в США.

Цей документ, зокрема, ставить запитання, як ФБР провело кримінальне розслідування щодо виборчої кампанії 2016 року. В одному з розділів республіканців цікавлять, зокрема, підстави, на яких ФБР запитувало санкцію на стеження за радником Трампа Картером Пейджем.

Керівництво ФБР закликало не публікувати меморандум, заявивши, що він може ввести в оману, а також поставити під загрозу джерела і методи розвідки.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG