Доступність посилання

ТОП новини
25 Березень 2019, Київ 10:24

32 російських спортсмени оскаржують рішення про недопуск на Олімпіаду


32 російських спортсмени подали апеляції до Федерального суду Швейцарії та Спортивного арбітражного суду (CAS) щодо недопуску на Олімпійські ігри 2018 року у Південній Кореї, йдеться у заяві CAS від 6 лютого.

Згідно з повідомленням, справи спортсменів розглядатиме група арбітрів у складі трьох осіб. Слухання у справах росіян попередньо відбудуться 7 лютого.

«Заявники кидають виклик рішенню МОК, який не пропонує їм взяти участь в Олімпійських зимових іграх 2018 року. Вони просять, щоб CAS скасував рішення МОК і дозволив їм взяти участь в цих Іграх в якості олімпійських спортсменів із Росії», – йдеться в заяві CAS.

Серед тих, хто оскаржує рішення МОК, є шестиразовий олімпійський чемпіон із шорт-треку Віктор Ан, чемпіон світу з лижного спорту Сергій Устюгов та чемпіон світу з біатлону Антон Шипулін.

У грудні 2017 року МОК заборонив Росії брати участь у зимових Іграх у південнокорейському Пхйончхані через «безпрецедентну систематичну маніпуляцію» олімпійською антидопінговою системою. Водночас МОК вирішив, що окремі росіяни зможуть змагатися як нейтральні спортсмени за умови дотримання вимог щодо допінгу.

25 січня перший віце-президент Олімпійського комітету Росії Станіслав Поздняков повідомив, що до заявки Росії на зимові Олімпійські ігри в Південній Кореї потрапили 169 атлетів.

5 лютого Міжнародний олімпійський комітет заявив, що не запросить 13 спортсменів і 2 тренерів з числа 28 росіян, яким раніше Спортивний арбітраж зняв довічну заборону на участь у змаганнях у справі про зловживання допінгом. У МОК зазначили, що «додаткова інформація включає дані з фармацевтичних баз, сліди заборонених речовин, докази щодо маніпулювання показниками стероїдів та іншу таємну інформацію, надану Всесвітньою антидопінговою агенцією».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG