Доступність посилання

ТОП новини
26 Березень 2019, Київ 20:49

У Києві затвердили концепцію розвитку велосипедної інфраструктури


Київрада затвердила концепцію розвитку велосипедної інфраструктури.

Як повідомляє прес-служба ради, концепцію затвердили задля «покращення показників міської мобільності, створення комфортного та безпечного середовища для велосипедного руху».

Головний архітектор Києва Олександр Свистунов стверджує, що реалізація Концепції прогнозує скорочення річних транспортних втрат від 8,4 до 16,4 мільярда гривень (залежно від методології розрахунку) на рік.

«Тобто це термін окупності капіталовкладень до 1 року. Якщо взяти до уваги той факт, що у транспортному плануванні об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури ефективним вважається термін окупності від 5 до 15 років, то це відмінні показники», – заявляє головний архітектор Києва.

В Асоціації велосипедистів Києва вітають схвалення велоконцепції.

«Якщо враховані вимоги всіх учасників дорожнього руху, це дає змогу більшій кількості людей вибирати велосипед як безпечний та зручний транспорт. Для міста це означає менші витрати на охорону здоров’я і транспорт. Прогнозована економія транспортних втрат від реалізації велоконцепції становить від 8 до 15 мільярдів гривень на рік», – сказала координаторка роботи Асоціації по Києву, радниця міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Ксенія Семенова.

В Асоціації зазначають, що велоконцепцію розробили на виконання Стратегії Києва 2025, мета якої – збільшити частку велосипедних поїздок з 0,25% до 5% у 2025 році.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG