Доступність посилання

ТОП новини
19 Липень 2019, Київ 02:24

Путін і Порошенко обговорили обмін утримуваними особами – Пєсков


Президенти України та Росії Петро Порошенко (п) і Володимир Путін

Президенти України та Росії Петро Порошенко і Володимир Путін обговорили питання обміну утримуваними особами, підтвердив речник російського лідера Дмитро Пєсков 14 лютого.

«Згадувалася тема необхідності продовження розпочатого до Нового року процесу обміну утримуваними особами. Справді, президенти більш детально зупинилися на цій темі», – розповів Пєсков про телефонну розмову, яка відбулася 12 лютого.

Він також вказав, що розмова відбулася «з ініціативи Києва» і що президент України висловив Путіну співчуття через катастрофу літака Ан-148 у Підмосков’ї та заявив про готовність взаємодіяти для з’ясування причин катастрофи.

Літак Ан-148, на борту якого 11 лютого загинула 71 людина, був вироблений у Росії, але його технічна документація розроблена українськими авіабудівниками.

Українська сторона офіційно про розмову Порошенка й Путіна не повідомляла.

Після останнього обміну полоненими між українською стороною і підтримуваними Росією бойовиками президент Петро Порошенко заявив, що Україна не віддала жодного громадянина Росії. За його словами, їх мінятимуть на українців, які утримуються в Росії й анексованому нею Криму.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG