Олімпіада: українець Пасічник став 30-м у лижному двоборстві

Українська збірна під час церемонії відкриття Олімпіади в Пхьончхані, 9 лютого 2018 року

Український спортсмен Віктор Пасічник став 30-м у лижному двоборстві.

Змагання складаються з двох етапів – стрибки з трампліна та гонка на 10 кілометрів.

У стрибках українець показав результат 89,5 метра. Такий виступ судді оцінили у 84 бали. Після першого етапу Пасічник посів 36-е місце, відставши від лідера Франца-Йозефа Рерля з Австрії на 46,6 бала.

У гонці на 10 кілометрів Пасічник фінішував 30-м з часом 27 хвилин 46,1 секунди. Лідером став спортсмен з Німеччини Ерік Френцель, який подолав дистанцію за 24 хвилини 51,4 секунди. «Срібло» здобув японець Акіто Ватабе, на третьому місці – австрієць Лукас Клапфер.

Через погодні умови були перенесені змагання з іншими українськими спортсменами – гірськолижний спорт серед жінок та жіноча індивідуальна гонка з біатлону.

О 13:10 стартують змагання з санного спорту серед чоловіків (двійки). Від України представлені Олександр Оболончик та Роман Захарків.

Церемонія відкриття Олімпіади відбулася 9 лютого. Змагання триватимуть до 25 лютого.

За новинами з Пхьончхану та Щоденниками Олімпіади стежте на сайті та сторінках Радіо Свобода у соцмережах.