Доступність посилання

ТОП новини

Спортивний арбітраж відкрив справу стосовно російського керлінгіста


Олександр Крушельницький
Олександр Крушельницький

У спортивному арбітражному суді (CAS) зареєстрували нове провадження щодо російського керлінгістів, бронзового призера Олімпіади в Пхьончхані, Олександра Крушельницького. Про це йдеться в прес-релізі суду.

У документі зазначається, що дата слухань ще не призначена, і будь-яка додаткова інформація у цій справі поки представлена не буде.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що в одному з допінг-тестів Крушельницького виявлені сліди мельдонія. Штаб російської делегації на Олімпіаді підтвердив, що отримав повідомлення про можливе порушення антидопінгових правил, однак ні імені спортсмена, ні вид спорту називати відмовився.

19 лютого агентство Reuters повідомило, що Олександр Крушельницький повернув акредитацію і покинув олімпійське селище. У Міжнародному олімпійському комітеті не підтвердили інформацію про те, що російський спортсмен здав олімпійську акредитацію.

Офіційний представник Міжнародного олімпійського комітету Марк Адамс заявив 19 лютого, що в разі підтвердження порушення з боку Крушельницького ця справа буде розглянута групою МОК, яка аналізує повернення Росії як команди, а не окремих її представників як «олімпійських атлетів з Росії».

Міжнародний олімпійський комітет 5 грудня 2017 року відсторонив збірну Росії від участі в зимовій Олімпіаді-2018 в Південній Кореї. Два розслідування підтвердили, що Кремль організував систему застосування допінгу в спорті. Російським спортсменам, які довели, що не застосовували допінг, дозволили змагатися під нейтральним прапором. В результаті було зареєстровано 169 російських атлетів для участі в Олімпіаді-2018.

XS
SM
MD
LG