Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2019, Київ 19:24

Університет Богомольця: відсторонили заступника декана по роботі з іноземцями через зникнення Насирлаєвої


У Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця заявляють про відсторонення від виконання обов’язків заступника декана по роботі з іноземними студентами Тетяну Тімохіну на час розслідування щодо зникнення студентки, громадянки Туркменистану Мукаддас Насирлаєвої.

Як повідомляють у навчальному закладі, заяву Тімохіної про відсторонення задовольнили, триває внутрішня службова перевірка.

19 лютого прокуратура Києва розпочала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом доведення 19-річної громадянки Туркменистану до самогубства.

За даними прокуратури, 30 січня студентка вийшла з навчального закладу, де навчалась, але додому не повернулась. В ході розслідування встановлено, що дівчина 30 січня 2018 покінчила життя самогубством, стрибнувши в воду з мосту Патона в Києві.

У прокуратурі зазначають, що за оприлюдненою у ЗМІ інформацією, на такий вчинок дівчину могли підштовхнути труднощі, які виникли в неї під час навчання, а також через непорозуміння із його керівництвом.

Водночас в університеті імені О. О. Богомольця заявили, що не знають, що сталося з студенткою університету Мукаддас Насирлаєвою, але готові сприяти правоохоронцям у розслідуванні зникнення студентки.

Як повідомили в університеті, у січня Мукаддас була відрахована через порушення міграційного законодавства – термін дії її візи закінчився 17 грудня 2017 року, до цього часу Насирлаєва не оформила посвідку і не виїхала до Туркменистану, щоб отримати нову візу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG