Доступність посилання

ТОП новини

В Адміністрації президента назвали неприйнятним пошкодження приміщень «Росспівробітництва»


Костянтин Єлісєєв

Заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв назвав неприйнятним пошкодження приміщень офісу «Росспівробітництва» у центрі Києва під час акції «Смерть Росії». Про це він сказав в ефірі програми Радіо Свобода «Ваша Свобода».

«Я як дипломат хочу зазначити, що акти вандалізму, які відбувалися на території України, – неприйнятні. Ми повинні поводити себе гідно, ми є демократична, цивілізована держава, і не повинні дзеркально робити те, що робить держава-окупант на території України або те, що робить Росія стосовно українців на російські території», – сказав він.

Він зауважив, що це не додає Україні позитивного іміджу в світі.

«Україна позиціонує себе як цивілізована держава, де поважають права людей, а також права людей на мирні акції. А це, що відбувається, – це не є зовсім мирним. Сподіваюся, що будуть зроблені висновки нашими правоохоронними органами, і ті хто, спровокували або були безпосередніми учасниками мають понести відповідне покарання», – додав представник Адміністрації президента.

18 лютого у Києві відбулася акція «Смерть Росії», ініційованої організацією «ОУН» Миколи Коханівського, учасники якої атакували офіс «Росспівробітництва» (представництва російського Федерального агентства у справах СНД, співвітчизників за кордоном і міжнародної гуманітарної співпраці) та дві пов’язані з Росією банківські установи.

Правоохоронці повідомили, що через пошкодження будівель у центрі Києва під час акції «Смерть Росії» проводиться дослідча перевірка. За даними поліції Києва, унаслідок інциденту немає постраждалих і затриманих.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG