Доступність посилання

ТОП новини
23 Березень 2019, Київ 04:29

Соціологи заявили про зростання популярності у Німеччині правої популістської партії


Праві з ультраконсервативної популістської партії «Альтернатива для Німеччини» обігнали ліву Соціал-демократичну партію Німеччини за симпатіями виборців у Німеччині, повідомили соціологи 19 лютого за результатами нового опитування громадської думки, проведеного інститутом Insa на замовлення газети Bild.

Згідно з результатами, «Альтернатива для Німеччини» набирає наразі 16 відсотків, соціал-демократи – 15,5 відсотків, розподіляючи таким чином друге і третє місця відповідно. Блок ХДС/ХСС та її лідер Ангела Меркель залишаються на першому місці із 32 відсотками.

Це вперше, коли «Альтернатива для Німеччини», яка отримала 12,7 відсотка на загальних виборах у вересні, випереджає Соціал-демократичну партію, що мала 20,5 відсотка в осінньому голосуванні (найгірший результат з 1949 року).

Аналітики кажуть, що популярність Соціал-демократичної партії різко впала після того, як її керівництво прийняло формат «великої коаліції» з консерваторами Меркель після вересневих виборів. Чи буде створено новий уряд Меркель разом з соціал-демократами, залежить від голосування партійців 4 березня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG