Доступність посилання

ТОП новини
26 Березень 2019, Київ 20:14

Депутат Європарламенту: немає рецепта звільнення Криму, але є зобов'язання перед Україною


Ребекка Хармс

Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова фракції Зелених «Європейський вільний альянс» Європейського парламенту Ребекка Хармс зазначає, що в Європі «немає рецепта для звільнення Криму, але є обов’язки Заходу перед Україною». Про це йшлося у вітальному слові депутата в рамках міжнародного форуму «Захоплений півострів: 4 роки опору», повідомляє кореспондент проекту Радіо Свобода, сайту Крим.Реалії.

«Всі розмови про зняття санкцій з Росії неприпустимі. Санкції повинні працювати, поки Путін не виведе свої війська з території України і не відмовиться від стратегії викривлення подій в Україні ... Хочу висловити протест тим представникам Німеччини, які кажуть про зняття санкцій», – зазначила Хармс.

Вона додала, що помилкою західних ЗМІ було невизнання того, що відбувається з перших днів анексії Криму. Сьогодні ж, на її думку, вільна робота ЗМІ на півострові неможлива, а журналісти, які працюють там, потребують підтримки.

«Вони дуже ризикують, публікуючи ці новини», – додала євродепутат.

У Києві 26 лютого відбувається четвертий міжнародний форум «Захоплений півострів: чотири роки опору».

В Україні дату 26 лютого пропонують проголосити «Днем опору Криму російської окупації». У цей день в 2014 році перед будівлею Верховної Ради Криму пройшов мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Тоді мітингувальників протистояли проросійські активісти, в тому числі, з партії «Русское единство».

В Україні і в усьому світі 26 лютого проводяться акції, дискусії, форуми, мітинги, ходи на підтримку кримчан і територіальної цілісності України.

Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низки економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG