Доступність посилання

ТОП новини

В аеропорту Буенос-Айреса затриманий росіянин з 4 кілограмами кокаїну


Упаковки з кокаїном, виявлені в школі при російському посольстві в Аргентині

В аеропорту столиці Аргентини Буенос-Айреса затриманий росіянин, у багажі якого виявлено чотири кілограми кокаїну. Про це 28 лютого повідомила міністр безпеки Аргентини Патрісія Буллріч.

Наркотики були заховані в подвійному дні валізи затриманого. За неофіційними даними, 50-річний чоловік планував вилетіти до Франкфурта-на-Майні.

Служба безпеки аеропорту не виключає, що затриманий росіянин пов’язаний з контрабандистами, які хотіли перевезти майже 400 кілограмів кокаїну з Аргентини в Росію. За словами Буллріч, після появи інформації про «кокаїнову справу» в аеропорту посилили огляд речей і багажу.

Минулого тижня стало відомо, що в грудні в школі при посольстві Росії в Аргентині знайшли 12 валіз з майже 400 кілограмами кокаїну. Вони були зареєстровані як дипломатичний багаж. Для встановлення осіб, причетних до наркотрафіку, кокаїн замінили на борошно і відправили в Москву. ЗМІ повідомляли, що для перевезення вантажу використовували літак спеціального льотного загону «Росія», на якому літає секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев. У відомстві цю інформацію назвали «фейком». Але поліція Аргентини підтвердила справжність знімків літака.

У так званій «кокаїновій справі» фігурують шість осіб – колишні співробітники посольства, колишній аргентинський поліцейський і ймовірний організатор поставок кокаїну Андрій Ковальчук, що живе в Берліні. Він оголошений в міжнародний розшук, решта фігурантів справи заарештовані.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG