Доступність посилання

ТОП новини
16 Лютий 2019, Київ 10:55

В Авакова заявляють, що вілла в Італії є туристичним проектом дружини


Арсен Аваков

У Міністерстві внутрішніх справ України заявляють, що вілла на узбережжі Середземного моря в Італії, якою, за даними ЗМІ, володіє компанія міністра внутрішніх справ Арсен Аваков, є туристичним проектом його дружини. Про це Радіо Свобода заявив речник МВС Артем Шевченко, передаючи слова міністра.

«Це інформація, яка є у відкритих реєстрах… Приміщення, яке використовується під туристичний бізнес-проект, яким займається дружина в Італії в рамках роботи в італійській компанії. Приміщення під міні-готель… Це один із декількох туристичних бізнесів, якими займається дружина Авакова – легально, офіційно, транспарентно, в цьому немає жодної сенсації», – сказав Шевченко.

Раніше журналісти видання «Наші гроші» заявили, що в 2017 році міністр внутрішніх справ Арсен Аваков став власником вілли на узбережжі Середземного моря в Італії. Журналісти посилалися на документи з бізнесового і майнового реєстрів Італії.

Вілла нараховує 26 кімнат у будівлі площею 566 метрів на першому, другому поверхах і у підвалі. Приблизна вартість нерухомості, як показує калькулятор на сайті avvocatoandreani.it, становить близько 774 тисяч євро.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG