Доступність посилання

ТОП новини

«Газпром»: постачання газу з 1 березня для «Нафтогазу» не буде


У російській компанії «Газпром» заявляють, що постачання газу для «Нафтогазу Україна» з 1 березня не буде.

Як заявив представник компанії Олександр Медведєв, «Газпром» отримав кошти від «Нафтогазу України» в оплату поставок газу за березень.

«На сьогодні не узгоджено додаткову угоду до чинного контракту з НАК «Нафтогаз України» на постачання газу, необхідної для початку поставок... Тому в цій ситуації ми, діючи в сумлінно, повернули в повному обсязі суму, що надійшла від «Нафтогазу України». Очевидно, що постачання газу з 1 березня для НАК «Нафтогаз України» не буде здійснено», – заявив він.

Ввечері 28 лютого компанія НАК «Нафтогаз України» повідомила про перемогу у Стокгольмському арбітражі над російським газовим монополістом, компанією «Газпромом» у суперечці щодо компенсації за недопоставлені «Газпромом» обсяги газу для транзиту.

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв вказав, що українська компанія планує найближчим часом запропонувати «Газпрому» розпочати переговори про перегляд контракту з урахуванням рішення арбітражу.

«Газпром» заявив про незгоду з рішенням Стокгольмського арбітражу. У російські компанії вказали, що «за підсумками такого вердикту виник дисбаланс у відносинах з «Нафтогазом» щодо постачання і транзиту газу. У «Газпромі» також додали, у результаті заліку зустрічних вимог «Газпром» зобов’язаний заплатити «Нафтогазу» 2,56 мільярда доларів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG