Доступність посилання

ТОП новини

Батько: будемо звертатися до правозахисників щодо забезпечення ліками Павла Гриба


Російський суд у Краснодарі розглядає справу 19-річного українця Павла Гриба, архівне фото

Батько утримуваного в Росії українця Павла Гриба заявляє, що сторона захисту буде звертатися до правозахисників щодо можливості забезпечення Павла необхідними ліками. Про це Ігор Гриб заявив в коментарі Радіо Свобода.

«На його рахунок надіслані кошти. Він придбав ліки, які йому приписані лікарями. Але йому ліки не віддають. Знову мотивуючи це тим, що він здоровий, що потреби у цих ліках немає. Тому ми, сторона захисту, будемо звертатися до правозахисних організацій, до Лутковської, щоб порушити перед російською владою це питання – про надання можливості приймати необхідні йому ліки», – розповів він.

За словами Ігоря Гриба, на засідання суду не допустили консула і матір підсудного.

Сьогодні Краснодарський районний суд Росії продовжив арешт Павла Гриба до 4 травня цього року.

Павло Гриб у серпні 2017 року зник у білоруському Гомелі, пізніше його знайшли у СІЗО у російському Краснодарі. Йому інкримінують вчинення злочину за статтею про тероризм.

Генеральна прокуратура України відкрила провадження через зникнення українця.

Адвокат Павла Гриба в Україні Євгенія Закревська повідомила, що Європейський суд з прав людини вимагає від Росії доступу українських лікарів до хлопця, щоб оцінити стан його здоров’я. За повідомленням батьків, 19-річний Павло Гриб через інвалідність має постійно вживати підтримуючі препарати.

За словами родичів, у Павла Гриба портальна гіпертензія – синдром підвищеного тиску в системі ворітної вени, який супроводжується збільшенням селезінки, варикозним розширенням вен стравоходу і шлунка, асцитом, печінковою недостатністю.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG