Доступність посилання

ТОП новини
19 Квітень 2019, Київ 15:14

МОН: усі перші класи в Україні отримають набори LEGO для навчання


Ілюстративне фото

Усі перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори LEGO, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

МОН очікує, що ці набори допоможуть впроваджувати ігрові методи навчання в освітній процес.

Надання таких наборів передбачає меморандум про взаєморозуміння, який підписало МОН і The LEGO Foundation. Документ передбачає, що компанія безкоштовно забезпечить наборами усі перші класи (близько 17 тисяч шкіл з усієї України) протягом 2018-2019 року.

«Це один із наймасштабніших проектів The LEGO Foundation зараз. Ми віримо, що завдяки цій співпраці ми зможемо підтримати зміни, які відбуваються в початковій школі в межах реформи освіти», – сказав віце-президент The LEGO Foundation, голова програми «Спільноти навчання через гру» Каспер Оттоссон Канструп.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич вважає, що ці набори допоможуть дітям з кожної української школи опановувати матеріал інтерактивно і цікаво, а вчителі матимуть більше можливостей стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний для цієї вікової групи спосіб.

«Просто уявіть собі, ці набори отримають усі українські школи. Це будуть школи і в великих містах, і в маленьких містечках; і в центральній Україні, і в гірських районах західної України, і на лінії зіткнення на Сході. Це дуже серйозна допомога для нас», – сказала Гриневич.

Планується, що набори для 100 шкіл потраплять в Україну до 31 березня 2018 року, перші класи отримають набори «Шість цеглинок» для кожного учня та по набору «LEGO Play Box» на кожен такий клас.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG