Доступність посилання

ТОП новини

Українські видавництва і автори беруть участь у міжнародному книжковому фестивалі в Празі


Український стенд на фестивалі в Празі, Чехія
Український стенд на фестивалі в Празі, Чехія

24-й міжнародний книжковий ярмарок «Світ книги», який є другим за розміром у Європі, відкрився 10 травня в столиці Чехії, Празі.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, на цьогорічному фестивалі Україна, на відміну від попереднього року, представлена цікаво і різноманітно. На полицях українського стенду – книжки й альбоми відомих видавництв «Абабагаламага», «Фоліо», «Видавництво Старого Лева», «Комора» й інших.

Серед гостей празького ярмарку – письменниці Катерина Калитко, Таня Малярчук, Ірина Цілик, письменник і учасник АТО Артем Чех. У програмі – авторські читання, дискусії з письменниками і видавцями, презентації нових книжкових видань, в тому числі й у перекладі чеською мовою.

У підготовці й реалізації української програми на книжковому ярмарку у Празі взяли участь посольство України в Чехії, Український інститут книги, Чеська асоціація україністів, Міністерство культури України.

Почесним гостем фестивалю є Ізраїль, країна, яка цього року відзначає 70-річчя своєї незалежності.

На фестивалі представлені книжки понад 400 видавництв із 22 країн світу. Головна тема зустрічей із письменниками, поетами, ученими, філософами, митцями, чиї книжки представлені на ярмарку, є події XX століття і їх вплив на розвиток світової історії. Також як одну з головних тем ярмарку організатори виділили комікс.

На минулорічному, 23-му книжковому ярмарку «Світ книги», українського стенду не було.

Книжковий фестиваль у Празі
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:25 0:00

XS
SM
MD
LG