Доступність посилання

ТОП новини

Росія оштрафувала Радіо Свобода за порушення статусу «іноземного агента»


Радіо Свобода заявляє, що аналізує правові варіанти реагування на вирок

Суд у Росії оштрафував корпорацію Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (RFE/RL) за недотримання російського закону, що регулює діяльність засобів інформації, визначених як «іноземні агенти». Районний суд у Москві 5 липня ухвалив, що американський мовник має заплатити 100 тисяч рублів (це близько 42 тисяч гривень) після того, як суддя відхилив запит адвоката про відкладення розгляду справи.

Радіо Свобода заявляє, що аналізує правові варіанти реагування на вирок. Ця справа може спричинити кримінальні звинувачення проти медіакорпорації та її працівників у Росії та загрожувати її діяльності в країні.

Президент RFE/RL Томас Кент зазначив, що обвинувачення в російському суді є «різким новим загостренням у низці російських дій, спрямованих на перешкоджання роботі компанії та провокування громадської недовіри щодо російського персоналу» компанії.

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода – некомерційна медіакорпорація, яка фінансується за рахунок грантів, що надаються Конгресом США, та поширює інформацію на різних платформах (Інтернет, радіо, телебачення, відео) для аудиторії в 23 країнах Східної та Південно-Східної Європи, Кавказу, Центральної Азії та Близького Сходу 25 мовами. Російська служба Радіо Свобода розпочала свою роботу в 1953 році. Американським чиновникам заборонено втручатися в питання редакційної політики.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG