Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2019, Київ 16:02

Представник ОБСЄ планує відвідати тюрми на окупованому Донбасі – Геращенко


Геращенко: я вимагатиму, аби представник ОБСЄ відвідав всіх наших військових, до яких немає доступу МКЧХ, а також журналіста Станіслава Асєєва

Представник ОБСЄ Тоні Фріш планує відвідати тюрми на окупованій підтримуваними Росією бойовиками території Донбасу на початку вересня, повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко у Facebook.

«Посол ОБСЄ Тоні Фріш на початку вересня на нашу вимогу планує відвідати тюрми на окупованих територіях і я вимагатиму, аби він відвідав всіх наших військових, до яких немає доступу МКЧХ, а також журналіста Станіслава Асєєва (він є автором Радіо Свобода – ред.)», – заявила Геращенко.

25 червня голова СБУ Василь Грицак заявив, що бойовики утримують на Донбасі 113 українців.

Понад рік журналіста Станіслава Асєєва (Васіна) утримують у полоні бойовики незаконного угруповання «ДНР». Як повідомляв Радіо Свобода колишній полонений, якого утримували в сусідній з Асєєвим камері, під час допитів у червні 2017 року, журналіста катували і били, а свій останній репортаж він писав, уже перебуваючи під контролем бойовиків.

На початку липня 2018 року Асєєв, за інформацією, яку отримав його колишній однокурсник Єгор Фірсов, оголосив голодування.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG