Доступність посилання

ТОП новини

ЗСУ планують запровадити акредитацію для волонтерів на Донбасі


ЗСУ планують, зокрема, організовувати супровід волонтерів під час їхнього перебування в Донецькій і Луганській областях

Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України розробило проект інструкції, яке регламентує допуск і перебування волонтерів на території Донецької й Луганської областей, повідомив начальник цього управління Олексій Ноздрачов в «Голос України».

«Цей проект документа визначає порядок організації акредитації, допуску (пропуску) волонтерів під час надання ними волонтерської допомоги ЗСУ й іншим силовим та держструктурам, які задіяні в Операції об’єднаних сил на території Донецької і Луганській областях», – сказав Ноздрачов.

За його словами, ця інструкція необхідна для того, щоб, «по-перше, ввести волонтерську діяльність у правове поле, по-друге, створити механізми захисту волонтерів (у вигляді «служби» їх підтримки в Донецькій і Луганській областях) і за бажанням волонтерів допомагати їм з обліком і контролем над дорогим майном, яке вони передають армії».

Він додав, що ЗСУ планують, зокрема, організовувати супровід волонтерів під час їхнього перебування в Донецькій і Луганській областях.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати лише російські «добровольці». За даними ООН, за час конфлікту загинули понад 10 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG