Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 16:47

Суд поновив на посаді поліцейського Куряту, підозрюваного в справі про стрілянину в Княжичах


Місце перестрілки поліцейських в селі Княжичі під Києвом, 4 грудня 2016 року

Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді екс-начальника управління карного розшуку Національної поліції Києва Леоніда Куряту, якого прокуратура підозрює в справі про стрілянину в селі Княжичі Київської області, йдеться в рішенні суду від 20 грудня, яке оприлюднене в Єдиному реєстрі судових рішень.

«Визнати протиправним та скасувати наказ головного управління Національної поліції України в Києві від 27 січня 2017 року в частині звільнення зі служби в поліції… полковника поліції з посади начальника управління карного розшуку головного управління Національної поліції України в Києві», – йдеться в рішенні суду.

Суд також зобов’язав управління Національної поліції виплатити Куряті заробітну платню в розмірі 104 701 гривень без вирахування податків та обов’язкових платежів.

За версією поліції, уночі 4 грудня 2016 року в селі Княжичі Київської області столичні оперативники за підтримки бійців спецпідрозділу КОРД готувалися до затримання групи підозрюваних у серії пограбувань, у цей час наряд поліції охорони виїхав у той же район до одного з будинків через автоматичне спрацювання охоронної сигналізації. Близько 4-ї години між правоохоронцями виникла перестрілка, внаслідок якої загинули п’ятеро працівників поліції.

У поліції повідомляли, що Курята «безпосередньо відповідав за підготовку й проведення операції, керівників оперативної служби, які не забезпечили належної комунікації та обміну інформацією між підрозділами, що перебували на місці події».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG