Доступність посилання

ТОП новини

«Дівчата зрізають коси»: 25 історій про жінок-захисниць – фотогалерея

Український інститут національної пам’яті презентує у Києві книгу «Дівчата зрізають коси» – це спогади 25 жінок-військових, які стали на захист України від російської військової агресії на Донбасі.

Кожна з них пішла на фронт, бо відчула, що має боронити рідну землю. Для багатьох найстрашнішим елементом війни виявились не обстріли чи відсутність комфортних умов, а втрата бойових побратимів, яких не змогли врятувати.

Усі історії, що увійшли до книги, були записані воєнною кореспонденткою Євгенією Подобною з листопада 2017-го до липня 2018 року.

Зображення 16x9

Софія Середа

Моя співпраця з Радіо Свобода розпочалася в липні 2011-го. За цей час я була журналісткою та менеджеркою соціальних мереж. У січні 2018-го я започаткувала документальний проєкт і понад рік на основі архівних документів щотижня розповідала про репресії та інші злочини радянського режиму, а також про діяльність КДБ. Саме у рамках цього проєкту я розповіла про раніше невідомі подробиці аварії на ЧАЕС, про пригоди іноземних шпигунів в СРСР, а також про те, чи справді батько Віктора Медведчука був «націоналістом». Нині я – політична та парламентська кореспондентка: уважно слідкую за депутатами і їхньою діяльністю у стінах Верховної Ради.​

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG