Доступність посилання

ТОП новини

«Переночувати» в Одеському СІЗО вдвічі дешевше, аніж в Київському – в одеському ізоляторі відкрили платні камери (фоторепортаж)

В Одеському слідчому ізоляторі відкрили дві платні камери. Доба тут коштує менше від тисячі гривень, тиждень – три з половиною, а місяць – чотири тисячі гривень. Одна камера розрахована на трьох людей, друга – на двох. Це в кілька разів дешевше, аніж в Києві. В столиці місяць перебування у такій камері коштує 12 тисяч гривень, а доба – дві тисячі. За наявності попиту кількість платних камер в одеському СІЗО збільшать, а доходи від їхньої оренди скерують на поліпшення умов утримання арештованих осіб. Протягом кількох років платні камери мають себе окупити.

Зображення 16x9

Михайло Штекель

Журналіст. Працюю в медіа-сфері з перервами із 2003 року. В 2013 році спробував переїхати з рідної Одеси до Києва, писав про Революцію гідності, анексію Криму і знімав війну на Донбасі. У 2017-му повернувся до Одеси – міста непростого, але вкрай цікавого. Навчався на філософському факультеті, тому маю слабкість до довгих текстів. На Радіо Свобода працюю з 2014 року. Пишу, фотографую, знімаю, спілкуюсь із людьми.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG