Доступність посилання

ТОП новини

Фотогалерея: Шедеври світового вбрання показали у «Софії Київській»

В Національному заповіднику «Софія Київська» відкрилася виставка «Шедеври світового вбрання XVIII-XX століть. Сімейні традиції». Це масштабна експозиція європейського костюму та аксесуарів.

Проект зібрав близько 300 експонатів, серед яких оригінальні костюми, сукні, весільний одяг, сумочки, капелюшки, прикраси, віяла, парасольки і навіть дитячі іграшки. Зібрання є унікальним не лише для України: представлені речі – це обличчя кількох епох європейської моди XVIII-XX століть.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG