Доступність посилання

ТОП новини

Спайдермен, Ктулху і рокер: 11 незвичних портретів Тараса Шевченка – фотогалерея

Буддійський монах, Ктулху, супергерой і навіть Фріда Кало.

Українські ілюстратори руйнують прозаїчно-стереотипний образ Тараса Шевченка як суворого вусаня у смушевій шапці, зображуючи його у різноманітних, нових і яскравих ролях.

І хоч інколи ці експерименти наштовхуються на критику і радикальний опір, утім, прихильників такого сприйняття одного з найвідоміших класиків української літератури все більше.

До чергового дня народження Кобзаря Радіо Свобода публікує 11 робіт українських художників Олександра Грехова, Андрія Єрмоленка, Іллі Стронґовського і Нікіти Тітова, у яких Тарас Шевченко показаний із неочікуваних сторін.

Зображення 16x9

Софія Середа

Моя співпраця з Радіо Свобода розпочалася в липні 2011-го. За цей час я була журналісткою та менеджеркою соціальних мереж. У січні 2018-го я започаткувала документальний проєкт і понад рік на основі архівних документів щотижня розповідала про репресії та інші злочини радянського режиму, а також про діяльність КДБ. Саме у рамках цього проєкту я розповіла про раніше невідомі подробиці аварії на ЧАЕС, про пригоди іноземних шпигунів в СРСР, а також про те, чи справді батько Віктора Медведчука був «націоналістом».

Два роки працювала політичною та парламентською кореспонденткою: уважно слідкувала за депутатами і їхньою діяльністю у стінах Верховної Ради.​

Із серпня 2021 року приєдналася до команди програми розслідувань ​«Схеми»​.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG