Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко vs Ахметов – справжня війна чи торги? («СХЕМИ» | ВИПУСК №40)


Також у випуску: Обшуки в Мін’юсті – як міліція повстала проти люстрації | Тест для Кличка: чи бути «Сонячній Рів’єрі»?

Журналісти Олена Логінова та Олександр Чорновалов слідкували за протестами шахтарів у Києві. Вони розповідають про те, які мотиви приховуються за війною між спонсором режиму Януковича Ринатом Ахметовим та оточенням президента Порошенка.

Тест для Кличка: чи бути «Сонячній Рів’єрі»?

Розслідування Максима Савчука: серйозний тест для мера Віталія Кличка – житлова забудова прямо на березі Дніпра, у серці столичного лівобережжя. Зелена зона та пляж мікрорайону Микільська Слобідка ризикують перетворитись на житловий комплекс «Сонячна Рів’єра» – чи вистачить сил у мера Кличка втрутитися у будівельне свавілля, особливо, коли за будівництвом стоять його друзі та бізнес-партнери?

Обшуки в Мін’юсті – як міліція повстала проти люстрації

Журналістка Анастасія Іванцова з’ясовувала справжні мотиви обшуків у провідників люстрації – Тетяни Козаченко та Дмитра Димова. «Схеми» – це програма телевізійних розслідувань, спільний проект Радіо Свобода та Першого суспільного каналу. Керівник проекту та ведуча – Наталка Седлецька.

 • Зображення 16x9

  Максим Савчук

  Журналіст-розслідувач телевізійної програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший»). Ментор проєкту «Схеми в регіонах» (спільний проєкт програми «Схеми: корупція в деталях» та Інституту розвитку регіональної преси).

  Народився у селищі Баришівка на Київщині. Здобув освіту інженера в Національному транспортному університеті та філолога в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова. Працював у бюро журналістських розслідувань «Свідомо», у газеті «Україна молода», у програмі журналістських розслідувань «Знак оклику» на телеканалі ТВі.

  У 2015 році розслідування «Questions Raised Over Poroshenko’s Role In Valuable Kyiv Land Deal» («Таємниці землі президента Порошенка») потрапило до шорт-листу міжнародного конкурсу асоціації мовників AIB.

  Переможець конкурсу журналістських розслідувань ім. В. Сергієнка (2019 рік) із матеріалом «Зелена родина ру» (про кінобізнес Володимира Зеленського у Росії).

  У 2020 році здобув друге місце на конкурсі журналістських історій DataUp із матеріалом «Американська мрія Віктора Медведчука» (співавтори - Любомира Ремажевська та Олександр Чорновалов).

  Розслідування «Американська мрія Віктора Медведчука» перемогло на Національному конкурсі журналістських розслідувань. Оголошення переможців та нагородження відбулося під час фестивалю розслідувальної журналістики «Межигір’я Фест» в колишній резиденції експрезидента-втікача Віктора Януковича у вересні 2021 року.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG