Доступність посилання

ТОП новини
Події

Радіо Свобода оголошує регіональну стипендіальну програму для журналістів


Радіо Свобода оголошує регіональну стипендіальну програму для журналістів

Останній термін подачі заявок – 12 жовтня 2015 року

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода розпочинає прийом заявок для участі в регіональній стипендіальній програмі для журналістів.

Мета програми полягає в тому, щоб допомогти активним журналістам із країн «Східного партнерства» ЄС професійно розвиватися.

Учасниками можуть стати місцеві журналісти з України, Вірменії, Білорусі та Молдови.

Програма базується на місії Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода сприяти незалежній і об’єктивній журналістиці, а також підтримувати демократію і права людини. Програма другий рік поспіль фінансується за рахунок гранту від посольства США в Чехії.

У 2014/2015 роках регіональним стипендіатом від України став одесит Михайло Штекель.

Коротко про програму:

Стипендіатів обиратимуть із країн «Східного партнерства» ЄС та спрямують до місцевого бюро Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода. Вони будуть залучені у повсякденну роботу редакції, де працюватимуть на постійній основі. Робота полягатиме в створенні матеріалів та мультимедійних продуктів під наглядом та наставництвом досвідчених професіоналів.

Очікується, що після цієї програми стипендіати покращать свої журналістські навички, розширять професійний кругозір та поглиблять розуміння проблем і завдань, з якими стикається їхня країна. Також вони краще зрозуміють роль незалежних ЗМІ у своєму регіоні.

Стипендіальна програма триватиме 8 місяців, орієнтовно з 2 листопада 2015 року по 30 червня 2016 року. Вона включатиме відвідування штаб-квартири Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода в Празі з метою професійного розвитку.

На час програми переможець отримуватиме щомісячну стипендію – розмір відповідатиме шкалі заробітної плати конкретного бюро. Також покриватимуться кошти на дорогу і проживання для поїздки в Прагу. Тим стипендіатам, які будуть змушені переїхати до столиці, щоби працювати в місцевому бюро, можуть тимчасово надати корпоративну квартиру.

Як податись:

Мають право подаватися журналісти з України, Вірменії, Білорусі, Грузії і Молдови.

Заповнені заявки слід надсилати на електронну пошту hokuvovaj@rferl.org до 12 жовтня 2015 року.

Повний комплект документів повинен включати наступні матеріали:

1. Мотиваційний лист, в якому потрібно вказати причини, які спонукали заявника брати участь у програмі, описати коло журналістських інтересів та попередній досвід, що може бути важливим для участі в програмі, а також професійні цілі заявника після завершення Програми.

2. CV, в якому вказати особисті дані, досвід роботи, освіту й володіння мовами. (Знання англійської мови не вимагається).

3. Зразки двох робіт, створених та опублікованих протягом останніх 12 місяців, включно з деталями про публікацію (дата, ЗМІ).
Крім того, із заявниками може зв’язатися представник Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода для інтерв’ю – особисто, по телефону або по скайпу в рамках процесу подачі заявок.

XS
SM
MD
LG