Доступність посилання

ТОП новини
22 Липень 2019, Київ 19:21

Ситник і Грановський у гостях у Порошенка («СХЕМИ» | ВИПУСК № 179)


Ігор Кононенко. Прийом громадян

Журналісти програми «Схеми» (спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу UA: Перший) неоднократно розповідали про те, що президент України Петро Порошенко афішує далеко не всі свої зустрічі. Показували, як деяких олігархів на територію адміністрації президента завозять на службових автівках, щоб їх не помітили журналісти. Зрештою нам стало відомо, що Порошенко іноді проводить зустрічі, які не хоче афішувати, прямо у себе вдома, пізно ввечері.

Спостерігаючи за нічними візитерами резиденції президента, «Схеми» стали свідками зустрічі, про яку згодом її учасники так і не написали в офіційних прес-релізах. Але факт такої зустрічі має суспільно важливий характер. Одним із гостей президента у такому секретному форматі став директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

Про що Артем Ситник міг говорити з президентом у нього вдома? Чому вночі? І чому в цей же час в резиденції перебував народний депутат Олександр Грановський?

У медіа неодноразово йшлося про те, що бізнес-партнер Петра Порошенка, народний депутат Ігор Кононенко, користуючись своєю впливовістю, виконує роль куратора однієї з найбільш грошовитих сфер в житті держави – енергетичної. Маючи вплив та контроль над профільними державними службами, що регулюють цей ринок, від імені влади він веде перемовини з власниками енергетичного бізнесу. «Схеми» зафіксували факти, які підтверджують те, що Кононенко в оточенні президента справді є куратором української енергетики.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG