Доступність посилання

11 Грудень 2017, Київ 06:16

У Росії відкрили виставку картин Сільвестра Сталлоне

Державний музей російського мистецтва в Санкт-Петербурзі влаштував виставку картин голлівудського актора Сільвестра Сталлоне. На виставці представлені понад 30 його картин, створених від початку 1970-х років до сучасності. Перша виставка в 2009 році відбулася в Маямі, а через два роки по тому в Швейцарії. Актор працює в жанрі абстрактного експресіонізму і вже продав на аукціоні дві свої картини. (Фото 1—8: Galerie Gmurzynska)

«Народження чемпіона»
1

«Народження чемпіона»

«Арт-концепція, написана хитрістю»
2

«Арт-концепція, написана хитрістю»

«Арена»
3

«Арена»

«Руки часу»
4

«Руки часу»

«Позбавлений матері»
5

«Позбавлений матері»

«Виверження»
6

«Виверження»

«Стовбур міста»
7

«Стовбур міста»

«Шкіра ангела»
8

«Шкіра ангела»

«Геркулес годин» Сильвестр Сталлоне розповів про свою картину «Геркулес годин»: «Це полотно – відображення почуттів, які я відчував у дитинстві, коли шукав зразок для наслідування. Одного разу, – здається, тоді мені виповнилося 12, – я вирушив подивитися фільм «Геркулес» із Стівом Рівзом в головній ролі. І ця подія раптово перевернуло моє життя з ніг на голову. Я сказав, що цей чоловік – ... ідеал, якому я хочу відповідати, ідеал, який змусить мене забути, хто я насправді. І в підсумку я дійсно став працювати над своєю фігурою і кардинально змінився. Але коли я став старшим, то зрозумів, що Геркулес не є насправді Геркулесом. Він – ...не та людина, роль якого я перейняв, – роль суперзірки. Супергерої часто прагнуть до самознищення. Вони перетворюються на яскравих і неприборканих персонажів лише на короткий час. Проблема в тому, що немає нікого, кого не можна приборкати»
9

«Геркулес годин»
Сильвестр Сталлоне розповів про свою картину «Геркулес годин»: «Це полотно – відображення почуттів, які я відчував у дитинстві, коли шукав зразок для наслідування. Одного разу, – здається, тоді мені виповнилося 12, – я вирушив подивитися фільм «Геркулес» із Стівом Рівзом в головній ролі. І ця подія раптово перевернуло моє життя з ніг на голову. Я сказав, що цей чоловік – ... ідеал, якому я хочу відповідати, ідеал, який змусить мене забути, хто я насправді. І в підсумку я дійсно став працювати над своєю фігурою і кардинально змінився. Але коли я став старшим, то зрозумів, що Геркулес не є насправді Геркулесом. Він – ...не та людина, роль якого я перейняв, – роль суперзірки. Супергерої часто прагнуть до самознищення. Вони перетворюються на яскравих і неприборканих персонажів лише на короткий час. Проблема в тому, що немає нікого, кого не можна приборкати»

Сільвестр Сталлоне позує поруч зі своєю картиною «Електричний вибух творчого потенціалу» на виставці в Маямі в 2009 році
10

Сільвестр Сталлоне позує поруч зі своєю картиною «Електричний вибух творчого потенціалу» на виставці в Маямі в 2009 році

XS
SM
MD
LG