В Одесі відбулися спортивні тестування в рамках відбору учасників команди, яка представлятиме Україну на міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених» (Invictus Games) у 2020 році в Гаазі, Нідерланди. Мешканці Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської, Вінницької, Київської та Харківської областей тренувалися у стрільбі з луку, пауерліфтінгу, веслуванні на тренажері, велоспорті та плаванні.
Раніше схожі тестування пройшли у Львові і ще мають відбутися у Києві. В цьому році організатори планують активніше залучити не професійних спортсменів, а тих ветеранів із інвалідністю, які більш за все потребують психологічної і фізичної реабілітації. Представляти Україну на міжнародних змаганнях будуть 20 ветеранів – на 5 учасників більше, ніж минулого року.В Одесі ветерани перевірили свої можливості для участі в «Іграх нескорених» – фоторепортаж
![](https://gdb.rferl.org/a804a1cb-6b52-4709-98ce-63172992ba3d_w1024_q10_s.jpg)
1
![](https://gdb.rferl.org/cebd32b6-6314-46f9-bfda-b41991b76854_w1024_q10_s.jpg)
2
![](https://gdb.rferl.org/207ea9c1-d48f-4508-b959-18a7000928e0_w1024_q10_s.jpg)
3
![](https://gdb.rferl.org/bb99b9c4-3663-4492-b0db-0fd9e25ee448_w1024_q10_s.jpg)
4
![](https://gdb.rferl.org/4e798d29-9416-4e63-81bc-5d9a07ea7679_w1024_q10_s.jpg)
5
![](https://gdb.rferl.org/6744d405-acc2-4b8b-a666-e1155ac7a3f8_w1024_q10_s.jpg)
6
![](https://gdb.rferl.org/5a496d4a-1e41-4389-9b00-c215d0551192_w1024_q10_s.jpg)
7